РЦ ДЛЯ ТВАРИН

Собачки Реабілітаційного центру вакциновані, стерилізовані, пройшли обробку від ектопаразитів та дегельмінтизацію  і   чекають на дбайливих опікунів та відповідальних  власників.  

Телефон РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ  (066) 844-17-12       

Знайдіть свого улюбленця, подаруйте йому свою турботу!


ПРО РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

      КП « Послуга» працює за МІСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ  « Утримання безпритульних тварин у реабілітаційному центрі міста Прилуки».

            Програма спрямована на регулювання чисельності безпритульних тварин у місті  шляхом їх відлову та розміщення в реабілітаційному  центрі (РЦ).  

          Для  відлову робітники забезпечені: Сіткою для захоплення тварин, Пристрій для захоплення тварин,  Накидне кільце, Шприцемет РІ зі стволом  13 мм в комплекті, оснащення до шприцемету (шприци зі стабілізатором, голки повітряні), спецодяг та кольчужні  рукавиці для роботи з хворими тваринами.

             Вилов безпритульних тварин здійснюється працівниками РЦ  за планом вилову відповідно до заявок опікунів безпритульних тварин, громадян або юридичних осіб та згідно з направленням на вилов.

              Для доставки тварин до РЦ чи лікувального закладу РЦ має:  Клітки для транспортування двох розмірів    540х750х480 мм та 610х915х720 мм.

              Робота РЦ цілодобова. Харчування тварин 3 разове : 2 рази сухий корм, 1 раз каші з субпродуктами.

           Для дезинфекції  на РЦ  застосовуються дезкилими різних розмірів та  сертифіковані дезинфікуючі розчини від виробників ветеринарних препаратів, такі як Віросан, Бровадез. За  допомогою лампи бактерицидної класичної проводиться кварцювання приміщень, для роботи з дезинфікантами працівники забезпечені комплектом спецодягу.

              Собаки, що надходять до РЦ вносяться до реєстру за особистими картками, біркуються. Дані  про відловлених, стерилізованих, вакцинованих та переданих у власність або під опіку тварин оновлюються щомісяця та  оприлюднюються на сторінці  КП «Послуга», що розміщена на сайті  Прилуцької міської ради https://pryluky.cg.gov.ua/ в розділі «Комунальна  сфера – Комунальні підприємства» або на офіційному веб-сайті Набори даних  https://data.gov.ua/dataset/0e998d99-fa9a-41f0-852f-ef438cc0cd7e.

              Для забезпечення виконання  завдань Програми  в штаті РЦ   працює Робітник з догляду за тваринами 5- го розряду ( з функціональними  обов’язками забезпечення технічного керівництва за роботою реабілітаційного Центру для утримання безпритульних тварин і нагляду за роботою співробітників і добровольців по догляду за тваринами)  до обов’язку якого входить забезпечення технічного керівництва, контролю і відповідальності за обліком тварин (реєстрація, карантин, ізоляція, стерилізація – дотримуючись графіків), роботою працівників, своєчасним забезпеченням  кормами та водою,  своєчасною відповідною дезобробкою, ведення журналів з записами про кожну тварину.

               Програма РЦ базується на ідеї стерилізації. Стерилізовані тварини обов’язково мають бути візуально ідентифіковані. Для цього на РЦ використовують бірки.

         Пріоритетним є виконання заходів з відлову, стерилізації, повернення тварин під опіку фізичним особам, зоозахисним і благодійним організаціям в середовище їх попереднього перебування та передача новим власникам.

       Телефон РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ 

(066) 844-17-12