Послуги з поводження з побутовими відходами : внесені зміни та оновлено типовий договір.

Послуги з поводження  з побутовими відходами : внесені зміни та оновлено типовий договір.

Кабінет Міністрів України постановою від 28 жовтня2021 р. №1124 ухвалив зміни до Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами та нову форму Типового договору. Йдеться  про укладання  Договору про надання послуг між споживачем та виконавцем послуг з вивезення побутових відходів відповідно до Типових договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами згідно з додатками 1 і 2 до цих правил, а також запровадження Типового індивідуального договору, який є публічним договором приєднання.

Це дасть можливість співвласникам багатоквартирного будинку, які не  прийняли рішення  про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, та власникам індивідуальних(садибних) житлових будинків укласти індивідуальний договір про надання послуги  з поводження з побутовими відходами, що є публічним договором приєднання.

          Оплата послуг здійснюється не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим періодом. Нагадаємо, наразі оплата послуг здійснюється не пізніше ніж протягом  останнього дня місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інше.

             У разі прийняття органом місцевого самоврядування рішення про зміну тарифів на послуги виконавець у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію, повідомляє про це споживачам з посиланням на рішення відповідного органу шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавця послуг.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1124-2021-п#Text

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *