Відкритий лист до мешканців  Прилуцької  територіальної  громади щодо відсутності можливості надання КП «Послуга» послуг з прибирання та підмітання вулиць міста

Комунальне підприємство «Послуга» Прилуцької міської ради Чернігівської області інформативно повідомляє, що для здійснення статутної діяльності з надання послуг з благоустрою територій міста (прибирання, очищування вулично-шляхової мережі міста (доріг і тротуарів) від снігу та льоду, землі та листя, посипання ПСС, поливання вулиць солоною водою, вивіз вуличного сміття) підприємство має наявну спецтехніку в кількості 8 одиниць.

   З метою забезпечення потреб територіальної громади міста, щодо виконання комплексних заходів з благоустрою, оновлено автопарк підприємства – придбано спецавтомобіль машину дорожню комбіновану, зі змінним обладнанням

( піскорозкидальне, відвал гідравлічний, тент).

  Також, в межах заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду, заготовлено протиожеледну суміш (ПСС) – в кількості 62 т. Тобто, КП «Послуга», як об’єкт критичної інфраструктури, має наявні технічні засоби та кадровий ресурс для надання послуги з утримання доріг, прибирання територій міста.

    КП «Послуга», яке визначене Виконавцем послуги з вивезення твердих побутових відходів, надаються послуги з поводження з побутовими відходами мешканцям, суб’єктам підприємницької діяльності, бюджетним організаціям, підприємствам постійно, за контейнерною/безконтейнерною схемами, в робочому режимі, згідно розроблених графіків та маршрутів.

  Але, невизначеність формування бюджету Прилуцької міської територіальної громади на 2023 рік та неприйняття відповідних Програм, відсутність договірних відносин з органом місцевого самоврядування, унеможливлює виконання комунальним підприємством «Послуга» надання комплексних послуг з прибирання та підмітання вулиць міста.

Підприємство вимушене було піти на кардинальні кроки :

  • припинення надання зазначених послуг/виконання робіт;
  • прийняття рішення про скорочення підсобних робітників в кількості 17 штатних одиниць, застосування відпусток без збереження заробітної плати.

   КП «Послуга» звертається з проханням до мешканців міста з розумінням поставитись до незручностей, які виникають від неможливості застосування та використання всіх наявних виробничих ресурсів нашого підприємства.

   Даний відкритий лист направлено голові Прилуцької міської ради, начальнику Прилуцької районної військової адміністрації Чернігівської області, голові ОДА Чернігівської обласної військової адміністрації.

Від імені трудового колективу

Директор КП «Послуга» Прилуцької МР                                                             Р. Ю. Ніязов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *