Інформування щодо стану розрахунків за вивезення ТПВ

Проблема несплати отриманих послуг та, відповідно, заборгованості за вивезення ТПВ виникла не вчора і позбутися її на всі 100% неможливо. Ми розуміємо, що на фоні низької оплати праці та підвищенні цін на товари і послуги, платоспроможність громадян значно знизилася. Та все ж таки залишати дану проблему невирішеною підприємство не може.

КП «Послуга» поставиться з розумінням, якщо відсутня змога розрахуватись із накопиченою заборгованістю одним платежем, адже такі витрати є неабияким навантаженням на сімейний бюджет. Існує можливість укласти договір реструктуризації заборгованості (розтермінування), що передбачено чинним законодавством.

З метою повідомлення мешканців міста щодо суми несплати отриманих ними послуг, з’ясування обставин її виникнення та вирішення способів погашення заборгованості, КП «Послуга» запроваджує систематичне інформування щодо стану розрахунків без відображення персональних даних.

Аби заборгованість не виникала з необ’єктивних причин, просимо вчасно та офіційно повідомляти, якщо у Вас мають місце зміна складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою та інші поважні обставини.

Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел.+38050 635 80 44.

КП «Послуга» дякує усім споживачам, які знаходять можливість вчасно вносити оплату за послуги по вивезенню твердих побутових відходів!

Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближує нашу країну до перемоги! Здолати нас неможливо! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *