Інформування щодо несплати отриманих послуг

КП «Послуга» розуміє, що повномасштабна війна стала сильним ударом по економіці та фінансовому стану багатьох мешканців міста. Але вчасна сплата комунальних послуг дуже важлива. Лише так наше підприємство зможе безперебійно працювати та якісно надавати послуги, що є запорукою стабільної роботи комунальної сфери та сили нашої країни загалом. Якщо КП «Послуга» не матиме на рахунках коштів, це може призвести до колапсу з наданням послуг по вивезенню твердих побутових відходів.

Звісно, постійно існує певний відсоток людей, які не сплачують вчасно за отримані послуги, або, чого гірше, взагалі ігнорують отримані платіжки. Хтось накопичив старі борги, які тримаються роками. Хтось, в силу обставин, перестав оплачувати зараз.

Сума несплати отриманих послуг за вивезення ТПВ та інформація щодо стану розрахунків без відображення персональних даних подана нижче.

Пам’ятайте, що існує можливість укласти договір реструктуризації заборгованості (розтермінування), що передбачено чинним законодавством. Також КП «Послуга» наполегливо радить вчасно та офіційно повідомляти про зміну складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою тощо, щоб заборгованість не виникала з необ’єктивних причин.

Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел. +38050 635 80 44.

КП «Послуга» вдячна всім споживачам, які знаходять можливість вчасно вносити оплату за послуги по вивезенню твердих побутових відходів, попри складні життєві обставини!

Зараз, як ніколи, ми повинні бути згуртованими та допомагати один одному вистояти і перемогти. Разом ми – сила! І тільки разом ми переможемо!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *