ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НЕСПЛАТИ ЗА ОДЕРЖАНІ ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТА ЗАХОРОНЕННЯ ТПВ

Шановні мешканці міста! КП «Послуга» розуміє, що існують різні життєві ситуації, чому споживач може не сплачувати за отримані послуги з вивезення та захоронення ТПВ. І хоча їх вартість розрахована мінімальна, коли заборгованість місяць за місяцем збільшується, з одного боку, стає непосильною для платника, а, з іншого, завдає суттєвих матеріальних втрат комунальному підприємству. Задля перешкоджання виникнення стійкої тенденції зросту суми несплати населення за одержані послуги, споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися та підтримати комунальну сферу.

КП «Послуга» постійно проводить системну роботу з метою підвищення свідомості споживачів та недопущення виникнення заборгованості за послугу, що має безпосереднє відношення та впливає на ефективність роботи підприємства.

Отримання якісної послуги з вивезення побутових відходів напряму залежить від своєчасної оплати, тоді як заборгованість безвідповідальних платників порушує права споживачів, які сумлінно оплачують за комунальну послугу, а виконавцю не дає змоги в повній мірі реалізовувати ряд проектів щодо розвитку системи поводження з побутовими відходами в місті, в тому числі оновлювати контейнерний парк, проводити закупівлю нової спецтехніки та вчасно здійснювати виплати заробітної плати працівникам нашого підприємства.

Нагадуємо, що існує можливість підписання договору реструктуризації та погашення заборгованості за послугу, що дозволить поступово та рівномірно погасити борг.

Наголошуємо та переконливо звертаємось до всіх споживачів про необхідність своєчасної сплати за послугу з вивезення побутових відходів!

Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел. +38050 635 80 44.

Сума несплати отриманих послуг за вивезення ТПВ та інформація щодо стану розрахунків без відображення персональних даних подана нижче.

Також КП «Послуга» наполегливо радить вчасно та офіційно повідомляти про зміну складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою тощо, щоб заборгованість не виникала з необ’єктивних причин.

Ми сильні, коли дбаємо одне про одного! Слава Україні! Слава нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *