Інформування про складну фінансову ситуацію та незадовільний технічний стан

КП «Послуга» вимушене повідомити, що станом на сьогоднішній день автотранспортний парк підприємства знаходиться в технічно критичному стані. Кількість транспортних засобів, які повністю вийшли з ладу та потребують довготривалого ремонту із залученням значних капіталовкладень, поточного ремонту та відновлювально-попереджувальних робіт, становить 80 % від всього автопарку підприємства.

Також існує значна кредиторська заборгованість за запасні частини та послуги ремонту транспортних засобів, яка становить близько 150 000,00 грн. Постачальники та виконавці послуг, з якими КП «Послуга» має сталі господарські відносини, відмовляються від подальшої співпраці без оплати існуючої заборгованості.

Запас дизельного пального та бензину становить близько 600 л, поповнити який без подальшої оплати неможливо.

Враховуючи відсутність коштів та, відповідно, неможливість придбання ПММ, а також проведення планових і вимушених ремонтних робіт, з метою уникнення аварійних ситуацій, КП «Послуга» тимчасово призупиняє випуск транспортних засобів на лінії маршрутів по збору та вивезенню ТПВ.

Зважаючи на незатвердження міської програми Утримання безпритульних тварин у реабілітаційному центрі» та відсутності офіційного працевлаштування, колишні працівники підприємства на добровільних засадах продовжують виконувати нагляд за безпритульними собаками, який можливий тільки за допомогою підтримки волонтерів шляхом збору та передачі продуктів харчування для тварин.

Заборгованість перед працівниками підприємства по заробітній платі зі всіма податками, зборами та ЄСВ за 2023 рік складає близько 500,0 тис. грн.

КП «Послуга», розуміючи всю відповідальність як об’єкта критичної інфраструктури, продовжує надавати послуги та виконувати роботи по благоустрою міста (прибирання, очищення територій вулиць міста тощо) за відсутності договірних відносин з органом місцевого самоврядування і, відповідно, без гарантії їх оплати, вартість яких на сьогоднішній день становить близько 1 млн грн.

Крім того, на виконання Витягу із протоколу засідання виконавчого комітету внесено зміни у фінансовий план на 2023 рік та розроблено новий тариф на послуги підприємства, оскільки КП «Послуга» прагне до розвитку в частині якості надання послуг шляхом залучення інвестицій та придбання спецтехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *