На даний час абонентська плата – це основне джерело доходу і розвитку нашого підприємства!

КП «Послуга» звертається до жителів міста з проханням вчасно розраховуватися за отримані послуги з вивезення і захоронення твердих побутових відходів та в подальшому не допускати накопичення боргів, оскільки через несвоєчасну сплату страждає не тільки комунальне підприємство, а й все місто в цілому.
На даний час абонентська плата – це основне джерело доходу і розвитку нашого підприємства. Через невизначеність формування бюджету та відсутність договірних відносин з органом місцевого самоврядування наше підприємство не має змоги отримувати сплату за послуги, які надаються далі, як і надавалися раніше, з прибирання та підмітання вулиць, стихійних сміттєзвалищ, очищення прибордюрних зон, фарбування контейнерів, металевих урн, автобусних зупинок тощо. Тому якщо вчасно не надходять кошти від хоча б споживачів, то ні про розвиток, ні про своєчасне та якісне прибирання ми не можемо говорити. Заборгованість тягне за собою і зрив графіку вивезення сміття, не дає можливості своєчасно купувати паливно-мастильні матеріали, запчастини та сплачувати податки.
КП «Послуга» поставиться з розумінням, якщо відсутня змога розрахуватись із накопиченою заборгованістю одним платежем, адже такі витрати є неабияким навантаженням на сімейний бюджет. Існує можливість укласти договір реструктуризації заборгованості (розтермінування), що передбачено чинним законодавством.
Аби заборгованість не виникала з необ’єктивних причин, просимо вчасно та офіційно повідомляти, якщо у Вас мають місце зміна складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою та інші поважні обставини.
Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел. +38050 635 80 44.
КП «Послуга» дякує усім споживачам, які знаходять можливість вчасно вносити оплату за послуги по вивезенню твердих побутових відходів! Чистота і порядок в Прилуках залежить багато в чому від Вас самих, а саме від культури поводження з твердими побутовими відходами.
Зараз, як ніколи, ми повинні бути згуртованими, допомагати один одному вистояти і перемогти. Разом ми – сила! І тільки разом ми переможемо! Слава Україні! Слава нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *