Сума несплати отриманих послуг за вивезення ТПВ та інформація щодо стану розрахунків без відображення персональних даних

Зрозуміло, що проблема несплати за отримані послуги по вивезенню твердих побутових відходів виникла не вчора. Вона накопичувалася місяцями, а в декого навіть роками. Це гостра й болюча тема для багатьох прилучан, тим паче в нинішні складні часи, коли чимало людей втратили роботу або не отримували зарплатню кілька місяців. Але споживачі, які в змозі розрахуватися за одержані послуги, мають це зробити, та підтримати комунальну сферу, оскільки для КП «Послуга» на даний час основне джерело доходу – абонентська плата.

Нагадуємо, що існує можливість підписання договору реструктуризації та погашення заборгованості за послугу, що дозволить поступово та рівномірно погасити борг.

Аби заборгованість не виникала з необ’єктивних причин, просимо вчасно та офіційно повідомляти, якщо у Вас мають місце зміна складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою та інші поважні обставини.

Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел. +38050 635 80 44.
КП «Послуга» дякує усім споживачам, які знаходять можливість вчасно вносити оплату за послуги по вивезенню твердих побутових відходів, попри складні життєві обставини!
Наша сила у єдності, згуртованості та бажанні допомагати один одному! Жоден ворог нас не зламає і не зможе розділити! Слава Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *