Повідомлення мешканців міста щодо стану розрахунків за отримані послуги по вивезенню ТПВ

Шановні жителі міста! КП «Послуга» ставиться з розумінням, що існують різні життєві ситуації, чому споживач не має змоги сплачувати за отримані послуги з вивезення та захоронення ТПВ, але все-таки залишати дану проблему невирішеною підприємство не може. Адже оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а й повага та подяка працівникам підприємств за їх щоденну працю та безперебійне надання послуг у складний для країни час.

Хтось накопичив старі борги, які тримаються роками. Хтось, в силу обставин, перестав оплачувати зараз. Тому якщо відсутня змога розрахуватись одним платежем, існує можливість укласти договір реструктуризації заборгованості (розтермінування), що передбачено чинним законодавством.

З метою повідомлення мешканців міста щодо суми несплати отриманих ними послуг, з’ясування обставин її виникнення та вирішення способів погашення заборгованості, КП «Послуга» продовжує систематичне інформування щодо стану розрахунків без відображення персональних даних.

Аби заборгованість не виникала з необ’єктивних причин, просимо вчасно та офіційно повідомляти, якщо у Вас мають місце зміна складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою та інші поважні обставини.

Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел. +38050 635 80 44.

Разом ми, дійсно, велика сила, тому коли українці об’єднані, то здатні протистояти будь-якому потрясінню! Слава Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *