З 01.06.2023 року ми припиняємо утримувати безпритульних собак

КП «Послуга» вимушене повідомити про доволі складну ситуацію, що стосується безпритульних собак Реабілітаційного центру. Всі ви знаєте, що починаючи з січня 2023 року, в зв’язку з незатвердженням міської програми нагляд за песиками, яких на той час було 38, їх харчування, чищення вольєрів та взагалі утримання здійснювалися тільки на добровільних волонтерських засадах, власними силами підприємства та завдяки постійному наданню допомоги від небайдужих людей у вигляді необхідних продуктів. Про вилов тварин та стерилізацію мова навіть не йде.

В зв’язку з невирішеним питанням прийняття бюджету та, відповідно, затвердження міської програми на 2023 рік на даний момент уже повністю відсутнє ресурсне забезпечення.

Тому КП «Послуга» повідомляє, що з 01.06.2023 року припиняє утримувати безпритульних собак, оскільки більше не має змоги робити це.

За цей час для деяких чотирилапих вдалося знайти чудових господарів та віддати їх під опіку чи у власність, але як бути з тими, хто лишився? Основними очікуваними результатами виконання програми були зменшення кількості бродячих собак, підвищення рівня безпечного та комфортного життя людей, а також міжнародного іміджу міста. А виходить щось цілковито протилежне. Відтак комунальне підприємство «Послуга» закликає мешканців міста дослухатися до нас та долучитися до вирішення цієї проблеми: тварина має бути повернута на місце її попереднього перебування під нагляд власників, опікунів, зоозахисних і благодійних організацій. Ви можете знайти для себе вірного друга та неперевершеного охоронця, разом з яким буде набагато легше переживати всі труднощі життя. Тому просимо всіх небайдужих людей, всі підприємства, всі організації, подумайте, будь ласка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *