Повідомлення мешканців міста щодо суми несплати отриманих послуг

Шановні мешканці міста! Хочемо повідомити, що оскільки бюджет на 2023 рік досі неприйнятий, а відповідні міські програми незатверджені, абонентська плата – наше єдине джерело доходу. Але діючі тарифи на послуги з вивезення та захоронення ТПВ є збитковими та, на жаль, не відшкодовують собівартості послуг, так як останній раз переглядалися в 2021 році, коли пальне коштувало близько 20,00 грн, а запчастини на ремонт спецтехніки були вдвічі дешевші. Тому проблема несплати отриманих послуг та, відповідно, заборгованості за вивезення ТПВ підкидає дров у вогнище кризової ситуації підприємства, яка ставить під загрозу взагалі існування КП «Послуга» Прилуцької міської ради Чернігівської області.
КП «Послуга» поставиться з розумінням, якщо відсутня змога розрахуватись із накопиченою заборгованістю одним платежем, адже такі витрати є неабияким навантаженням на сімейний бюджет. Існує можливість укласти договір реструктуризації заборгованості (розтермінування), що передбачено чинним законодавством.
Аби заборгованість не виникала з необ’єктивних причин, просимо вчасно та офіційно повідомляти, якщо у Вас мають місце зміна складу сім’ї, перебування в лікувальних закладах чи за кордоном, тимчасове проживання за іншою адресою та інші поважні обставини.
Для вирішення даних питань звертайтесь до абонентського відділу підприємства за тел. +38050 635 80 44.
Ми сильні, коли дбаємо одне про одного! Слава Україні! Слава нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *